Free shipping for all over Greece with orders over 100 € and up to 20kg

281 1103 288

Backgammon-Chess Gloss Rose Red

45,00 

Available - Instant Delivery

– Classic Backgammon board
– Size : Big 48cm x 50cm
– Material : Rose and massif wood

Available - Instant Delivery

SKU: 31.99022.04 Categories: ,

Description

Produkti i ri  ,i seris Gloss Design ku për këtë   sezonin veror   nis  Pokeritems.
Karakteristika e saj  emri  Rose Red sepse pamja e jashtme  ,na jep një  figur trëndafili.
Prodhuar  nga dru ahu  , lluksoze  pasi  laku Gloss brënda dhe jasht i jep një tjetër dimension 
imazhit dhe përdorimit.Madhësia e madhe dhe projektimin i pabesueshëm  i trungut të trëndafilit 
me ngjyr të kuqe dhe bezh.Shoqërohet  nga një set gura tavli .Me siguri  kur lojtari  do e hap surprizohet nga  rezultati i cilësis dhe çmimit. 
E gjith serija Gloss Design  është  nje dhurat ideale për adhuruesit  e Tavlit.
!!!! Sikurisht …..  një tjetër kënaqsi në loj !!!!
 

Additional information

Weight2,5 kg